Slide-3 Slide-2
 
 
 
 
 
 

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 23 stycznia 2014r. w Szkole Podstawowej w Zaborowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Iwona Grabowska, która serdecznie przywitała przybyłych gości i złożyłam im w imieniu uczniów i nauczycieli najlepsze życzenia i podziękowała za odwiedzenie naszej szkoły oraz kultywowanie tej corocznej tradycji. Najważniejszą częścią uroczystości były występy naszych uczniów. Przedstawienie  z tej okazji przygotowali uczniowie z klas I-VI pod kierunkiem p. U. Swatek, p. M. Jakubowskiej i p. E. Wójcik. Nie zabrakło też życzeń i wierszy, które w dowód pamięci i miłości recytowały ukochane wnuczęta.

Po części artystycznej uczniowie wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Mieli także niepowtarzalną okazję podziękować za ich troskę, a Babcie i Dziadkowie po raz kolejny przekonali się, jak ważną rolę odgrywają w życiu swoich wnuków.

Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków. Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów  i miłą rozmową.