Slide-3 Slide-2
 
 
 
 
 
 

Dnia 24 kwietnia obchodziliśmy w szkole Dzień Ziemi. Z tej okazji odbył się konkurs na najciekawsze przebranie się za drzewo lub kwiat. Uczniowie wykazali się niezwykła pomysłowością i na sali zakwitły: róże, aksamitki, wierzby płaczące oraz brzozy. Laureaci konkursu:

I miejsce- Karolina Górnicka kl. III, 

II miejsce- Blanka Wolska kl. "0", Zuzanna Michalak kl. I, Bartosz Michalak kl. II
III miejsce- Cezary Borowski kl. III, Jakub Garlej kl. III.
Wyróżnienia otrzymali: Kamil Adamski kl. II, Oliwia Adamska kl. "0", Agata Kozarzewska kl. "0", Natalia Perzanowska kl. "0", Patrycja Rybicka kl. "0", Szymon Tarwacki kl I, Wiktoria Wątkowska kl. "0" Wymienieni uczniowie otrzymali nagrody.

Gratulujemy uczniom i rodzicom pomysłowości i kreatywności oraz  zachęcamy do udziału w następnych konkursach.

Z okazji Dnia Ziemi do naszej szkoły zaprosiliśmy także pana leśnika - sokolnika. Tematem spotkania były „Ptaki drapieżne". Pan leśnik przedstawił prezentację multimedialną o gatunkach ptaków i ich zwyczajach. Dodatkowo przywiózł ze sobą dwóch przedstawicieli tej grupy ptaków: sowę i sokoła. Dzieci miały okazję do bliskiego kontaktu z ptakami. Miały możliwość pogłaskania sokoła i obserwowania sowy, która robiła wielkie oczy i stroszyła pióra. 
Ptaki te bardzo przypadły dzieciom do serca i żal było sie z nimi rozstawać. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie za rok. Organizatorem Dnia Ziemi w szkole była pani Wioleta Przybyszewska.