Slide-3 Slide-2
 
 
 
 
 
 

28 listopada w naszej szkole odbyły się 2 konkursy organizowane przez bibliotekę szkolną. Pierwszy z nich dotyczył najładniejszej recytacji wybranego wiersza Jana Brzechwy. Brali w nim udział uczniowie z klas I-V. Szczególnie młodsi uczniowie przygotowali się do niego bardzo starannie, występując w specjalnie przygotowanych strojach wraz  z rekwizytami. W klasach I-III wyróżnieni uczniowie to: Kinga Kraśniewska, Cezary Borowski, Karolina Górnicka, Grzegorz Dobrowolski, Dominik Kornatowski, Katarzyna Rybicka, w klasach IV-V Kacper Grabowski, Paulina Baranowska, Natalia Antosik i Julia Kamińska.

Drugi konkurs był na najładniejszą ilustrację do ulubionej bajki. Uczniowie przedstawili wiele swoich prac, szczególnie wyróżniały się takie bajki jak:  „Pingwiny z Madagaskaru”, „Śpiąca Królewna” i „Pszczółka Maja”.  Wyróżnienie otrzymały w klasach I-III następujące dzieci: Katarzyna Rybicka, Karolina Górnicka, Jakub Załenski vel Wójciak, a w klasach starszych Patryk Smardzewski, Paulina Baranowska, Natalia Antosik, Rafał Cendrowski, Ada Kozarzewska.

Wszystkie prace były eksponowane na sali, tak aby uczniowie mogli je obejrzeć. Samorząd Uczniowski ufundował nagrody dla wyróżnionych uczniów.