Slide-3 Slide-2
 
 
 
 
 
 

A w Zaborowie już wiosna...

 
 
 
 

Kiedy słońce zaczyna mocniej grzać, słychać śpiew ptaków i nieśmiało wychylają swe głowki pierwsze kwiaty, to znaczy, że czas przywitać wiosnę! 21 marca z radoścą uczyniła to cała społeczność naszej szkoły pod kierunkiem Pani Elżbiety Sekular

Najpierw obejrzeliśmy krótką inscenizację pt. "Powroty" w wykonaniu przedstawicieli klas II, III i IV. To humorystyczna opowieść o bocianie powracającym z gorącego Egiptu, który zakochuje się w ... żabie. Przy okazji mogliśmy usłyszeć popularne piosenki znanych artystów.

W dalszej części odbbył się konkurs karaoke, w którym uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Wśród najmłodszych uczestników zwyciężyła Karolina Górnicka z klasy I, zaś w grupie starszej najbardziej podobał się występ Dawida Sabalskiego z klasy V. Publiczność chętnie włączała się w śpiew, przełamując tremę występujących.

Jednak najwięcej emocji i radości przyniósł konkurs na najbardziej pomysłowy taniec w kaloszach i z parasolem, przy melodii piosenki "Singin in the rain" ("Deszczowa piosenka").

W taki sposób powitaliśmy wiosnę i mamy nadzieję, że na dobre już z nami pozostanie...