Slide-3 Slide-2
 
 
 
 
 
 

27 czerwca 2014 roku nadszedł długooczekiwany w kalendarzu uczniowskim dzień. Zakończenie roku szkolnego i początek wakacji. Tego dnia cała społeczność szkolna, odświętnie ubrana, zebrała się w sali gimnastycznej. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Iwona Grabowska, która podsumowała pracę szkoły w mijającym roku.

Program artystyczny pt. „Żegnaj szkoło, żegnaj nam" przygotowali uczniowie klas V-VI pod kierunkiem Pana Roberta Nowickiego i Pani Małgorzaty Jakubowskiej. Było to jednocześnie pożegnanie klasy VI, której uczniowie od września staną się gimnazjalistami. Następnie uczniowie otrzymali świadectwa, a wyróżniający się w nauce bądź konkursach przedmiotowych - nagrody książkowe.

Z okazji zakończenia w naszej szkole projektu edukacyjnego „Bądź twórczy – obserwuj, odkrywaj i działaj” wszyscy uczniowie biorący w nim udział otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Na progu tegorocznych wakacji Pani Dyrektor i Rada Pedagogiczna życzy wszystkim dzieciom i ich rodzicom dobrego i radosnego wypoczynku, który będzie miłym wspomnieniem przez resztę roku, samych słonecznych i pięknych dni, a także szczęśliwego powrotu, aby uśmiechnięci i opaleni, z nowymi siłami rozpocząć nowy rok szkolny 2014/2015.