Slide-3 Slide-2
 
 
 
 
 

Poniżej zamieszczamy program i regulaminy poszczególnych konkursów rozgrywanych podczas festynu.

 
 
 
 

GMINNY DZIEŃ DZIECKA – 29 MAJ 2016 R. – GODZ. 1300 – 1900

Lp.

Nazwa konkurencji

Kategorie wiekowe

Godzina rozpoczęcia/zakończenia

Osoba odpowiedzialna za przebieg konkurencji w

SP Zaborowo

Uwagi

1

Powitanie

 

1300 - 1320

Iwona Grabowska

 

2

Przedstawienie rodziców ze SP Zaborowo

 

1330 - 1400

Małgorzata Jakubowska

 

3

Quiz wiadomości o Gminie Naruszewo

Po jednym przedstawicielu ze szkoły

Klasy I - III

1400 - 1430

Urszula Swatek

15 pytań + 5 dogrywka

Klasy IV - VI

Wioleta Przybyszewska

Gimnazjum

Robert Nowicki

4

Zawody rodzin – dystans 20 m

  1. Uczeń kl. II bieg/skoki w worku (przysłowia, zagadka)
  2. Uczeń kl. V podbijanie piłeczki pingpongowej (powtórzenie łamańca językowego).
  3.  Mama bieg z piłką między kolanami Obrać jabłko z jak najdłuższą skórką).
  4. Tata slalom piłką przy nodze między chorągiewkami (wykonać czapkę /samolot/łódkę z papieru).

Reprezentanci każdej szkoły 

Skład drużyny; uczeń klasy II, Uczeń klasy V, mama, tata

1430 - 1500

Wioleta Przybyszewska

Edyta Strzelecka

Cztery konkurencje sportowe + cztery zadania do wykonania

5

Poczęstunek dla zaproszonych gości

 

1500 - 1530

Iwona Grabowska

Sala nr 1 lekcyjna w szkole

6

Sportowe potyczki na wesoło

 

1500 - 1530

Grupa artystyczna KiTka

 

7

Konkurs piosenki turystycznej

 

Klasy „0” - III

1530 - 1630

Elżbieta Sekular – nauczyciel wspomagający Katarzyna Żochowska

 

Klasy IV - VI

Gimnazjum

8

Miss /mister szkoły – moda szkolna

Po jednym przedstawicielu ze szkoły (para: mis/mister).

Ocenione będzie:

a)      Strój, ogólne wrażenie

b)      Prezentacja – dowcipna wypowiedź

c)      Urok osobisty

 

Klasy I - III

1630 - 1700

Wiesława Kępińska + nauczyciel wspomagający Monika Piątkowska

Prezentacja z ciekawym opisem

Klasy IV - VI

Gimnazjum

9

Rowerowy tor przeszkód + konkurs umiejętności udzielania pierwszej pomocy (udzielenie pomocy gdy osoba jest przytomna oraz gdy jest nieprzytomna)

Po jednym przedstawicielu ze szkoły.

Klasy IV - VI

1700 - 1730

Robert Nowicki + nauczyciele wspomagający Urszula swatek, Elżbieta Sekular

 

Gimnazjum

10

Skecz o tematyce dotyczącej wsi lub szkoły

Klasy I - VI

1730 - 1800

Elżbieta Wójcik

 

Gimnazjum

11

Sportowe potyczki na wesoło

 

1800 - 1830

Grupa artystyczna KiTka

 

12

Losowanie i wręczenie  nagrody głównej/ zakończenie Gminnego Dnia Dziecka

 

1830 – 1900

Pani Wójt Beata Pierścińska/Iwona Grabowska

 

13

Dj Sebu$ - wspólna zabawa

 

1830 - 1930

Elżbieta Wójcik/ Małgorzata Jakubowska

 

14

W trakcie trwania festynu sprzedaż losów do wyczerpania – Loteria Fantowa

1300 - 1830

Elżbieta Sekular

 

15

W trakcie trwania festynu do dyspozycji milusińskich tor przeszkód – „dmuchańce dla dzieci” 

1300 - 1830

Gmina Naruszewo

 

16

W trakcie trwania festynu sprzedawane będą: kiełbaski z grilla, ciasto domowego wypieku, kawa, herbata.

1300 - 1830

Rada Rodziców przy SP Zaborowo

 

17

W trakcie festynu oprawa muzyczna

1300 - 1830

Dj Sebu$

 

 

Skład jury do poszczególnych konkurencji:

Ad. 3 Quiz: Gimnazjum Nacpolsk, Gimnazjum Naruszewo, SP Krysk, SP Zaborowo

Ad. 4 Zawody rodzin: SP Nacpolsk, SP Naruszewo, SP Krysk, SP Zaborowo

Ad. 7 Konkurs piosenki turystycznej: ZS Nacpolsk, ZS Naruszewo, SP Radzyminek, SP Zaborowo

Ad. 8 Mis/mister szkoły: SP Radzyminek, SP Krysk, ZS Nacpolsk, SP Zaborowo

Ad. 9 Rowerowy tor przeszkód: ZS Naruszewo, SP Krysk, SP Radzyminek, SP Zaborowo

Ad. 10 Skecz: ZS Nacpolsk, ZS Naruszewo, SP Radzyminek, SP Zaborowo.

 

Prosimy szkoły o fanty na loterię w trakcie trwania festynu.

 
 
 
 

W trakcie festynu odbywać się będzie loteria fantowa. Nagrodą główną jest bon o wartości 1000 zł ufundowany przez Wójta Gminy Naruszewo.